Kariéra

V současné době hledáme do našeho kolektivu pracovníka (pracovnici) na následující pozice:

Samostatná účetní

Na plný nebo poloviční pracovní úvazek hledáme šikovnou samostatnou účetní do menšího
kolektivu v Praze na Zbraslavi. Forma spolupráce – dle dohody. Nástup dle dohody.

Náplň práce:
Účtování přijatých, vydaných faktur, účtování pokladen, bank, interních
dokladů, kontrola účtování banky, kontrola DPH, statistika, cestovní příkazy, kontrola
účtování a DPH, práce s datovou schránkou, příprava účetních závěrek, závěrková kontrola
účtů apod.

Požadujeme:
Středoškolské vzdělání, min. 3 roky praxe, znalost práce na PC, MS Office,
pečlivost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědný přístup a ochotu se vzdělávat.
Nabízíme: Zajímavou a různorodou práci v dobrém kolektivu, odborný růst, možnost
interního i externího školení, zajímavé platové ohodnocení, firemní akce.
Výhodou bude řidičský průkaz skupiny B a znalost účetního programu PREMIER systém,
není však podmínkou.

Školitel účetnictví
Požadujeme výbornou znalost účetnictví, schopnost předat znalosti dál, orientaci v daňových zákonech. Nabízíme výhodné platové ohodnocení, práci v dobrém kolektivu.
Školitel a implementátor
Požadujeme výbornou znalost účetnictví, evidence majetku, orientaci ve skladovém hospodářství, znalost struktury databází, schopnost učení a logického myšlení. Znalost software PREMIER systém výhodou. Nabízíme odpovídající platové ohodnocení, práci v dobrém kolektivu, odborný růst.