Skladové hospodářství

Skladové hospodářství snadno a rychle

Skladové hospodářství je nutností pro firmy, které mají svou činnost zaměřenou na obchod a výrobu. Ale i evidence ochranných prostředků, kancelářských či hygienických potřeb není k zahození. Pokud potřebujete mít pohyb svých zásob pod kontrolou, je skladová evidence tím správným řešením.

Nastavení skladového hospodářství

Není skoro v lidských silách vést skladové hospodářství externě. Svoje zásoby si poznáte nejlépe sami. Tým našich odborníků Vám vymyslí a nastaví systém tak, aby pro Vás zbylo co nejméně práce.

Analýza

Náš business analytik přijede k Vám do firmy, předložíte mu Vaše požadavky a na základě požadavků a následné diskuse náš pracovník zpracuje návrh řešení ušitý na míru právě vaší firmě. Po schválení tohoto řešení nastává druhá fáze

Implementace

Na základě zpracované analýzy vám nastavíme systém, vytvoříme seznam skladů, dokladové řady a druhy pohybů ve skladu, nastavíme automatické účtování skladů a provedeme testování správnosti tohoto nastavení.

Zaškolení

Náš zkušený školitel se bude individuálně věnovat vašim zaměstnancům a naučí je pracovat se systémem právě v oblasti, kterou ten konkrétní zaměstnanec má na starosti

Jak se podílíme na vedení skladů?

Každé účetnictví, i to skladové, je nutné zkontrolovat. Naši pracovníci pravidelně kontrolují správnost zadaných dokladů, provádějí pravidelné závěrky skladového hospodářství a jeho zaúčtování.

 

Co všechno jsme pro vás schopni udělat?

 

  • Připravit a navrhnout systém práce ve skladovém hospodářství
  • Nastavit Váš program a zaškolit pracovníky
  • Provádět pravidelné kontroly správnosti vedení skladového hospodářství
  • Připravovat pro Vás pravidelné reporty ze skladového hospodářství
  • Poskytnout Vám vzdálenou online podporu pro Vaše zaměstnance
  • V případě potřeby dodat pracovníka na záskok
  • Vytvořit tiskové sestavy ušité na míru vaší společnosti

Zasloužíte si profesionální služby!

Nebojte se skladového hospodářství, se vším vám pomůžeme a na celý proces dohlédne zkušený konzultant