Účetní controlling

Účetní controlling a supervize jsou cestou k úspěchu

V účetnictví se nevyplácí mít žádné chyby, protože se za to tvrdě platí. Kdyby vám při kontrole zjistili nějaké nejasnosti či nepřesnosti, tak by vás mohly čekat poměrně vysoké pokuty. Jak se takovým případům vyhnout? V první řadě je důležité zaměstnávat vyškoleného a zkušeného účetního, který svou práci odvádí seriózně. Pokud chcete mít jistotu, že je vše správné a takové, jak má být, tak neváhejte využít účetního controllingu a supervize. O co přesně se jedná?

Vše pod kontrolou

Účetní controlling a supervize je v současnosti skvělou možností, jak si zajistit, že je vše v naprostém pořádku. Jedná se o speciální způsob spolupráce, kdy se Váš zaměstnanec stará o zpracování celého účetnictví. V pravidelných intervalech ale provádíme kontroly, kdy se zaměřujeme, jestli vše probíhá správně a bez chyb. Dále také poskytujeme poradenství v oblasti nejenom účetnictví, ale také mezd a daní. Můžeme vám tedy pomoci vychytat veškeré nedokonalosti a dostat vaše účetnictví na skvělou úroveň tím, že budeme mimo jiné vzdělávat vaše zaměstnance.

Zkušení kontroloři

Pravidelné kontroly zajišťují odborně vyškolení kontroloři, kteří mají dlouholetou praxi v oblasti vedení kolektivů a také ve školení pracovníků. Můžete se tedy spolehnout na jejich profesionalitu a jejich úsudku můžete plně důvěřovat. Existuje ale o mnoho více důvodů, proč byste měli využít účetní controlling:

  • Sledujeme změny v zákonech a informujeme o nich
  • Školíme vaše pracovníky
  • Ušetřete za hlavní účetní, která v tomto případě není potřeba
  • V případě dovolené anebo nemoci vám můžeme zajistit náhradní pracovní sílu

Mít účetnictví pod kontrolou je vskutku důležité. Neváhejte tedy využít služeb zkušených kontrolorů,
kteří zajistí, že vaši účetní budou mít skvělé znalosti a že budou pracovat co nejlépe.

Máte zájem? Máme vše pod kontrolou!